Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Pedagodzy szkoły

Obecni pedagodzy

 

  • mgr Katarzyna Grzybowska (od 2001) – dyrektor, zajęcia ogólnomuzyczne
  • mgr Agnieszka Dowdo-Rozmianiec (od 2003) – chór, fortepian dodatkowy, akompaniament
  • mgr Szymon Franek (od 2013) – klasa perkusji
  • mgr Joanna Latusz  - Mikołajczyk (od 2015) – rytmika
  • mgr Wojciech Michalik (od 2015) – klasa akordeonu
  • mgr Maciej Kończak (od 2009) – klasa gitary
  • mgr Maria Markowska (od 1994) – akompaniament
  • mgr Barbara Mądra (od 2015) – przedmioty ogólnomuzyczne
  • mgr Justyna Pikulska (od 1996) – klasa fletu poprzecznego, zespół fletowy
  • mgr Damian Ruskowiak (2009) - klasa trąbki i tuby, zespół instrumentów dętych blaszanych, Big Band
  • mgr Agata Sanocka (od 2017) – klasa skrzypiec
  • lic. Magdalena Szymenderska (od 2018) - klasa fortepianu, fortepian dodatkowy, akompaniament
  • mgr Krzysztof Szymkiewicz (od 2005) – klasa fortepianu, akompaniament
  • mgr Grzegorz Tomaszewski (od 2005) – klasa gitary
  • mgr Agnieszka Turkiewicz (od 2019) - kształcenie słuchu, rytmika 
  • mgr Jacek Węglarz (od 1994) – klasa klarnetu i saksofonu, zespoły instrumentów dętych drewnianych

 

Spis wszystkich pedagogów w historii szkoły

  • mgr Lajla Zaborowska (od 1994-2015) – dyrektor, chór, zespoły instrumentalne
  • mgr Katarzyna Grzybowska (od 2015) - dyrektor, (od 2001) – przedmioty teoretyczne
  • mgr Rafał Adamczak (2003-2005) – klasa gitary
  • mgr Mieczysław Andersz (1994-2009) – klasa gitary
  • Ewa Andruszkiewicz (1994-1995) – klasa skrzypiec
  • mgr Agnieszka Dowdo-Rozmianiec (od 2003) – klasa fortepianu, fortepian dodatkowy
  • mgr Wioletta Drab (od 1994 do 2017) – klasa fortepianu, kształcenie słuchu z rytmiką
  • mgr Szymon Franek (od 2013) – klasa perkusji
  • mgr Artur Erenfeld (od 2005) – klasa trąbki
  • mgr Elżbieta Kasztelan (od 1996 do 2017) – klasa skrzypiec
  • mgr Irena Kaźmierczak (od 2005-2015) – klasa akordeonu
  • mgr Maciej Kończak (od 2009) – klasa gitary
  • mgr Anna Kozub (2000-2001) – klasa fortepianu, akompaniament
  • Genowefa Klawiter (1998-2001) – klasa fortepianu
  • mgr Joanna Latusz - Mikołajczyk (od 2015) – rytmika
  • mgr Maria Markowska (od 1994) – klasa fortepianu, akompaniament
  • mgr Agnieszka Marszałkiewicz (1998-2000) – przedmioty teoretyczne
  • mgr Barbara Mądra (od 2015) – przedmioty teoretyczne
  • mgr Wojciech Michalik (od 2015) – klasa akoredonu
  • mgr Alicja Orzechowska (1999-2001) – klasa fortepianu, akompaniament
  • mgr Justyna Pikulska (od 1996) – klasa fletu poprzecznego, zespół fletowy
  • mgr Mariusz Pikulski (1995-2003 ) – klasa instrumentów dętych blaszanych
  • mgr Luiza Roze-Zielińska (1997-1999) – klasa fortepianu, akompaniament
  • Ryszard Przybyła (1994-2005) – klasa akordeonu
  • mgr Damian Ruskowiak (od 2009) - klasa trąbki, tuby, Big-Band
  • mgr Krzysztof Sala (2003-2005) – klasa trąbki
  • mgr Agata Sanocka (od 2017 - klasa skrzypiec
  • lic. Magdalena Szymenderska (od 2018) - klasa fortepianu, fortepian dodatkowy, akompaniament
  • mgr Krzysztof Szymkiewicz (od 2005) – klasa fortepianu, akompaniament
  • mgr Michał Schulz (2017) – klasa fortepianu, akompaniament
  • mgr Grzegorz Tomaszewski (od 2005) – klasa gitary
  • mgr Izabella Walczak (1995-1996) – klasa skrzypiec
  • mgr Jacek Węglarz (od 1994) – klasa klarnetu i saksofonu, zespoły instrumentów dętych drewnianych
  • mgr Andrzej Żuchlewski (2001-2005) – klasa fortepianu, akompaniament
Data dodania: 2018-04-19 12:54:58
Data edycji: 2019-04-23 11:56:45
Ilość wyświetleń: 854
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button